LAMİNE PARKE

Macar Lamine Parke

Eros

Eros

Macar Lamine Parke / Meşe Lamine Parke

Hemera

Hemera

Ceviz Lamine Parke / Macar Lamine Parke

Eros

Macar Lamine Parke / Meşe Lamine Parke

Hemera

Ceviz Lamine Parke / Macar Lamine Parke

 

Macar parke, şık ve doğal dokusu, zarif görüntüsüyle yaşam alanlarına kalite katan bir zemin kaplama modelidir. Meşe, Ceviz ve İroko gibi sert ağaçlardan üretilen macar parke birbirine 45 derece ya da 60 derece açıyla bulunduğu alana zigzag tekniğiyle döşenmektedir. Çağdaş yapılar ve vizyoner kullanıcıların tercihi olan macar parke, lamine parkenin bir döşeme çeşidi olarak yerini almaktadır. Yenilikçi yapılara estetik hava katarak kullanıcı konforunu artıran macar parke en beğenilen zemin döşeme modelleri arasındadır. Kullanıcılarına doğal ve sağlıklı alanlar kazandırarak konforlu yaşam sunmaktadır.

Macar parke, adını İngilizce Hungarian Cut olarak yazılan Macar kesim olarak Türkçeye çevrilen sözcükten almaktadır. Macar kesim tekniği estetik dokular kullanarak sanatsal ürünler çıkarabilen bir akımı temsil etmektedir. Macar parke ise bu tanıma uygun renk ve doku uyumuyla kullanılan bir ürünüdür.

Macar Parke Nedir?

Macar parke, lamine parkenin özel bir şekilde açılı kesim yapılarak üretilmesi ve bu şekilde mekanlara döşeme yapılmasına verilen isimdir. Birbirine 45 derece ile 60 derecelik açı ile üretimi ve uygulaması yapılan macar parke mekanlara görsel zarafet kazandırılmaktadır. Meşe, Ceviz ve İroko gibi ağaç türlerinden üretilen macar parke, kullanıcıya görselliği yüksek özel alanlar kazandıracağı gibi sağlam ve doğal olan yapısıyla mekanları birer sanat eserine çevirir. Birbirine geçme sistemde döşeme yapılan macar parke yerden ısıtma sistemine en uygun ürünlerden biridir. Macar parkeler geniş renk skalasına sahiptir ve birçok farklı renk seçeneklerinde üretilebilmektedir. İster konut ister ticari alanlarınız için güvenle macar parke kullanabilirsiniz. 

Yaşam alanlarınıza estetik ve zarafet kazandırarak yapılarınızın ekonomik değerini de yükseltebilirsiniz. Macar parke tercihinizi yaparken, kurulum alanının ışık alıp almayışı, sızıntıya maruz kalıp kalamayacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Renk seçeneği de bu anlamda çok önemlidir, loş alanlara koyu renkli macar parke uyumlu olmayacaktır. Kullanım alanında bulunan diğer mobilya ve eşyalar da düşünülerek renk uyumu sağlanmalıdır. Farklı renk kombini yaparak şahane görsel kurulumlar yapabilirsiniz. Macar parke estetik ve modern dokulu bir ürün olarak tüm yaşam alanlarına yakışmaktadır.  

Macar Parke Fiyatları

Macar parke, diğer zemin döşeme ürünlerine göre yüksek kalite bir ürünüdür. Macar parke fiyatları ürünün tür, renk, doku ve üretim özelliklerine göre değişim gösterebilmektedir. Yüzeyinin ahşap türü, yüzer sistem, yere yapıştırma ve yüksek maliyetli işçilik gereksinimi olan ürünlere göre farklı fiyatlar verilebilmektedir. Doğal renkleri, eşsiz dokusu ve pratik kullanımıyla macar parke herkesin tercihi olabilmektedir. 

Macar parkede fiyatlandırma ürün metrekaresi, kullanıcı isteklerine göre üretilmesi, istenilen modelde olası fire oranlarına göre belirlenmektedir. Kazandıracağı yüksek kalite, doğallık ve uzun ömürlü olması yanında macar parke fiyatının daima düşük kalacağından emin olabilirsiniz. Ürünleriniz firma güvencesiyle adresinize ulaştırılarak kredi kartına taksitle size sunulacaktır. Sahip olacağınız macar parkelerinizi istediğiniz estetik dokuya kavuşturabilir, zevkinize göre montajını yaptırabilirsiniz. 

Uzun yıllar keyifle kullanacağınız macar parkeleriniz, mekanlarınıza estetik ve zarafet alanları kazandıracaktır. Macar parke renkleri arasından tam zevkinize göre seçim yaparak sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca farklı renk ve ağaçlarda macar parke kullanarak sanatsal dokunuşlarla eşsiz mekanlara sahip olabilirsiniz. Kolay temizlenebilen, sağlıklı ve güvenli bir ürün olan macar parkenizi uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.   

Macar Parke Özellikleri

Macar parkeler, doğa dostu, hijyenik ve modern dokulu ürünlerdir. Kurulduğu alana konfor kazandıran estetik dokulu macar parke her zevke ve bütün yaşam alanlarına uyumludur. Özellikleri arasında; 

Macar parkenin tamamen Doğal hammaddeden üretilmesi,

– Macar parkenin tamamen Doğal hammaddeden üretilmesi,

– Macar parkenin mekana sıcaklık ve doğallık katması,

– Macar parkenin hijyenik ve yüksek konforlu alanlar sunması,

– Macar parkenin estetik ve zarafet alanları kazandırması,

– Macar parkenin montaj teknikleri bakımından profesyonel yaklaşımla eşsiz görsellik kazandırması bulunmaktadır.

Macar parke kullanıcıları, uzun yıllar zarafet temsili yaşam alanlarının göz kamaştırıcı konforundan yararlanabilmektedir. Macar parke özellikleri arasında sanatsal doku kazanımı da öne çıkmaktadır. Profesyonel tekniklerle eşsiz görseller yaratabilir, konfor ve havasının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca macar parke yerden ısıtma sistemine uygun olmasından dolayı ısıyı en verimli şekilde mekanlarınıza iletir. 

Macar parke geçmişte kullanılan uzmanlık ve teknik güçlüklere rağmen kolay kullanımlıdır. Nem tutmayan, küften etkilenmeyen özellikleriyle herkesin tercihidir. Mimari tasarımlarla sanatsal dokular kazandırılan macar parke uzun yıllar kullanıcıya hizmet etmektedir. Doğa dostu ve geri dönüşebilir olması ayrıca bir avantaj olarak bilinerek güvenle kullanılabilmektedir.  

Macar Parke Kullanım Alanları

Ev, ofis, restoran, cafe, mağaza, villa, otel, hastane ve iş yeri gibi tüm konut ve ticari alanlara uygulanabilen macar parke sadece zeminlerde değil, özel tasarlanan duvar ve tavan tasarımlarında da kullanılabilmektedir. Estetik dokusu geniş renk seçeneği macar parke için tercih nedeni olmaktadır. Kusursuz zemin kaplama ürünü macar parke adını kesim tekniğinden almaktadır. Macar parke, kesim tekniği itibariyle paralel ahşap panellerin 45 derece veya 60 derece açıyla birbirine döşenmesiyle oluşturulmaktadır.