Ceviz Lamine Parke

Artemis

Artemis

Ceviz Lamine Parke / Plank Lamine Parke

Hemera

Hemera

Ceviz Lamine Parke / Macar Lamine Parke

Erebos

Erebos

Balıksırtı Lamine Parke / Ceviz Lamine Parke

Artemis

Ceviz Lamine Parke / Plank Lamine Parke

Hemera

Ceviz Lamine Parke / Macar Lamine Parke

Erebos

Balıksırtı Lamine Parke / Ceviz Lamine Parke

Ceviz Lamine Parke

 Ceviz lamine parke, tamamı ile doğal malzemeden oluşan bir zemin kaplama malzemesidir. Üst katmanı masif ceviz ağacı, alt katmanı ise yine doğal bir ürün olan kontrplak malzemedir. Ceviz lamine parke en çok kullanılan ve tercih edilen lamine parke çeşitleri arasında yer almaktadır. Farklı model ve döşeme çeşitleriyle uygulanabilmektedir. Tamamen doğal olduğu için sağlıklı, sıcak ve estetik bir görünüme sahiptir.

 Günümüzde farklı model ve çeşitlerde lamine parkeler üretilmektedir. Doğal olması ve koyu renginden dolayı ceviz lamine parke popüler bir konuma gelmektedir. Ceviz lamine parke kendisine has doku ve rengine sahip olduğu için mekanlara kattığı şık ve estetik havadan dolayı tercih edilme sebebidir.

 Ceviz lamine parke birçok mekanda kullanılmaktadır. Mekanların atmosferini değiştiren ferahlatıcı bir özelliğe sahiptir. Ayrıca renk tonu da tercih edilmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Pek çok kişi zeminlerine lamine parke tercih etmektedir ancak ceviz lamine parke daha çok tercih edilen bir parke olmaktadır. Ceviz lamine parkeyi parke kataloglarımızda farklı modellerde görebilirsiniz.

 

Ceviz Lamine Parke Özellikleri Nelerdir?

 Ceviz lamine parke, lamine parke çeşitleri arasında en çok beğenilen parke çeşitlerinden biridir. Sahip olduğu ceviz rengi pek çok mekanın mevcut atmosferine uyum sağlamaktadır. Ancak genellikle dış ortamlarda kullanılmamaktadır. Çünkü dış ortamlara çok fazla uyum sağlayan bir yapısı bulunmadığı konusunda ortak bir fikir bulunmaktadır.

 Ceviz lamine parke döşemesi rahatlıkla yapılmaktadır. Tamamı ile doğal olması şekil alabilirliğini kolaylaştırmaktadır. Ceviz rengi kendisine has bir tondadır ve bu renk birçok mobilya ve farklı renklerle uyum sağlamaktadır. Ceviz lamine parke yerden ısıtmalı zeminler için oldukça uygundur ve ısı verimliliğini maksimum seviyede iletmektedir.

 Ceviz lamine parke yapısı itibariyle oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Kolay bir şekilde hasar almamaktadır ancak mobilya ve eşyaların yer değiştirileceği zaman dikkatli olunması gerekmektedir. Dış ortama uygun olmayan yapısı dışarıda hasar almasına sebep olacaktır. Ayrıca dış hava şartlarından kolay etkilenen bir yapıya sahiptir. Kuru bir ortamda kullanılması ömrünü uzatmaktadır. Aynı zamanda kendisine has ceviz rengini ve dayanıklılığını korumaktadır.

 

Ceviz Lamine Parkenin Yararları Nelerdir?

 Zemin kaplamasında kullanılan popüler parkelerden biri olan ceviz lamine parke, son zamanlarda evler için sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Genellikle ceviz rengi göz önüne alınsa da ceviz lamine parkenin pek çok iyi özelliği bulunmaktadır.

 Lamine parkeler tamamı ile doğal olan ürünlerdir. Dolayısıyla ceviz lamine parke de tamamı ile doğal bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır bu nedenle insan sağlığı için bir tehlike oluşturmamaktadır. Bu da gönül rahatlığı ile kullanılabileceği anlamına gelmektedir. Ayrıca doğal olması kullanıldığı alanda kötü kokuya veya kötü bir havaya sebep olmamaktadır.

 Ceviz lamine parke kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Özellikle sürekli olarak çalışan kişiler bu özellikten oldukça faydalanabilmektedir. Temizlik için yeterli zaman olmadığında kısa bir süpürme ve silme ile parkenin yüzeyi temizlenmektedir.

 Ceviz lamine parke çoğunlukla estetik renginden ve dokusundan dolayı kullanılmaktadır. Bunun yanında pek çok tasarıma ve dekorasyona uyum sağlamaktadır. Dolayısıyla parke seçerken size pek çok alanda avantaj sağlayarak kolaylık kazandıracaktır. Seçtiğiniz ceviz lamine parke kolay bir şekilde evinize uyum sağlayacaktır.

 Ceviz lamine parke tümüyle sağlam bir yapıya sahiptir. Küçük darbelerde hasar almamasına rağmen yinede çizilme gibi olasılıklardan dolayı dikkatli kullanılmasında fayda vardır. Büyük bir hasar aldığında sistre ve cila yapılarak tekrar eski haline getirilmesi mümkün olmaktadır.

 Ceviz lamine parke sağlamlığından dolayı ömrü diğer parkelere göre daha uzun olmaktadır. Söz konusu lamine parkenin sahip olduğu katmanlar kaliyeli UV yağ ve cilalar ile koruyuculuğu arttırılmaktadır. Dolayısıyla ortalama ömür süresi de bu şekilde uzamaktadır.

 

Ceviz Lamine Parke Fiyatları

 Ceviz lamine parke fiyatları birçok farklı etkene göre değişmektedir, döşeme şekli, modeli, rengi, uygulama yapılacak zeminin durumu, kullanılacak süpürgeliğin modeli ve rengi gibi etkenlerde ceviz lamine parke fiyatları değişmektedir.

 Ceviz lamine parke uygulaması yaptırmak isteyenler için uygulama yapılacak yerin zeminini görmek ve istenilen özelliklere göre fiyat vermek çok daha sağlıklı bir yöntemdir. Bu şekilde ceviz lamine parke fiyat teklifi hazırlanıp sunulmaktadır.

Diğer lamine parke çeşitlerini görmek için tıklayınız.